ALK Sportcentrum OSP

Rozpis kuželek

ROZPIS
AMATÉRSKÉ A FIREMNÍ LIGY
 
PODZIM 2020
17:00 – 18:00 19:00 – 20:00 VÝSLEDKY
   
ÚTERÝ 06.10.2020 ZŠ SUCHOHRDLY (Město MK) MĚSTO MK (Zš Suchohrdly)  
STŘEDA 07.10.2020 KOLIS (Zš Ivančická) ZŠ IVANČICKÁ (Kolis)  802:611
ČTVRTEK 08.10.2020 KLEMPÍŘI (Jednota) JEDNOTA (Klempíři) 831:687
PÁTEK 09.10.2020 ORLICE (Orli) ORLI (Orlice)
   
ÚTERÝ 13.10.2020 KOLIS (Město MK) MĚSTO MK (Kolis)  
STŘEDA 14.10.2020 KOSTR (Mexico) MEXIKO (Kostr)  
ČTVRTEK 15.10.2020 BLANÍK (Buldoci) BULDOCI (Blaník)  
PÁTEK 16.10.2020 ZŠ SUCHOHRDLY (Vodaři) VODAŘI (Zš Suchohrdly)  
   
ÚTERÝ 20.10.2020 MĚSTO MK (Osp) OSP (Město MK)  
STŘEDA 21.10.2020 JEDNOTA (Vodaři) VODAŘI (Jednota)  
ČTVRTEK 22.10.2020 ORLICE (Blaník) BLANÍK (Orlice)  
PÁTEK 23.10.2020 ORLI (Kostr) KOSTR (Orli)  
   
ÚTERÝ 27.10.2020 KLEMPÍŘI (Město MK) MĚSTO MK (Klempíři)  
STŘEDA 28.10.2020 SVÁTEK  
ČTVRTEK 29.10.2020 ZŠ SUCHOHRDLY (Osp) OSP (Zš Suchohrdly)  
PÁTEK 30.10.2020 BULDOCI (Mexico) MEXIKO (Buldoci)
   
ÚTERÝ 03.11.2020 ORLICE (Buldoci) BULDOCI (Orlice)  
STŘEDA 04.11.2020 ZŠ IVANČICKÁ (Vodaři) VODAŘI (Zš Ivančická)  
ČTVRTEK 05.11.2020 KOLIS (Klempíři) KLEMPÍŘI (Kolis)  
PÁTEK 06.11.2020 BLANÍK (Orli) ORLI (Blaník)  
   
ÚTERÝ 10.11.2020 VODAŘI (Město MK) MĚSTO MK (Vodaři)  
STŘEDA 11.11.2020 JEDNOTA (Osp) OSP (Jednota)  
ČTVRTEK 12.11.2020 MEXIKO (Orli) ORLI (Mexico)  
PÁTEK 13.11.2020 ZŠ SUCHOHRDLY (Zš Ivančická) ZŠ IVANČICKÁ (Zš Suchohrdly)
   
ÚTERÝ 17.11.2020 SVÁTEK  
STŘEDA 18.11.2020 KOLIS (Jednota) JEDNOTA (Kolis)  
ČTVRTEK 19.11.2020 KOSTR (Blaník) BLANÍK (Kostr)  
PÁTEK 20.11.2020 VODAŘI (Osp) OSP (Vodaři)  
   
ÚTERÝ 24.11.2020 ZŠ SUCHOHRDLY (Kolis) KOLIS (ZŠ Suchohrdly)  
STŘEDA 25.11.2020 ORLICE (Mexiko) MEXIKO (Orlice)  
ČTVRTEK 26.11.2020 KLEMPÍŘI (Vodaři) VODAŘI (Klempíři)
PÁTEK 27.11.2020 ORLI (Buldoci) BULDOCI (Orli)
   
ÚTERÝ 01.12.2020 JEDNOTA (Město MK) MĚSTO MK (Jednota)  
STŘEDA 02.12.2020      
ČTVRTEK 03.12.2020 ZŠ IVANČICKÁ (Klempíři) KLEMPÍŘI (Zš Ivančická)  
PÁTEK 04.12.2020 KOSTR (Buldoci) BULDOCI (Kostr)
   
ÚTERÝ 08.12.2020 ZŠ SUCHOHRDLY (Klempíři) KLEMPÍŘI (Zš Suchohrdly)  
STŘEDA 09.12.2020 KOLIS (Osp) OSP (Kolis)  
ČTVRTEK 10.12.2020 BLANÍK (Mexiko) MEXIKO (Blaník)  
PÁTEK 11.12.2020 ZŠ IVANČICKÁ (Jednota) JEDNOTA (Zš Ivančická)
   
ÚTERÝ 15.12.2020 ZŠ IVANČICKÁ (Osp) OSP (Zš Ivančická)  
STŘEDA 16.12.2020 KOLIS (Vodaři) VODAŘI (Kolis)  
ČTVRTEK 17.12.2020 ZŠ SUCHOHRDLY (Jednota) JEDNOTA (Zš Suchohrdly)  
PÁTEK 18.12.2020 ORLICE (Kostr) KOSTR (Orlice)
   
ÚTERÝ 05.01.2021 ZŠ IVANČICKÁ (Město MK) MĚSTO MK (Zš Ivančická)  
STŘEDA 06.01.2021      
ČTVRTEK 07.01.2021 OSP (Klempíři) KLEMPÍŘI (Osp)  
PÁTEK 08.01.2021  
   
ÚTERÝ    
STŘEDA    
ČTVRTEK    
PÁTEK
ÚTERÝ    
STŘEDA    
ČTVRTEK    
PÁTEK
ÚTERÝ    
STŘEDA    
ČTVRTEK    
PÁTEK
ROZPIS KUŽELEK