ALK Sportcentrum OSP

Turnaje

Disciplína: 60 HS

Přihlášené týmy:

  • Skupina A: Dobelice, LMka, Kostr, Orel, Mexiko, Město M.K.
  • Skupina B: Pijonýrky, Blaník, Baskeťáci, Orlice, OSP, Rejpaal

Startovné: 200 Kč/zápas
Rozpis: první čtyři týmy postupují ze skupin do boje o první místo

9.5.2016

17:00 – 19:00

KOSTR – Orel

9.5.2016

19:00 – 21:00

Dobelice – LMka

10.5.2016

17:00 – 19:00

Baskeťáci – Orlice

10.5.2016

19:00 – 21:00

Pijonýrky – Blaník

11.5.2016

17:00 – 19:00

Mexiko – Město MK

12.5.2016

18:00 – 20:00

OSP -Rejpal

16.5.2016

18:00 – 20:00

Pijonýrky – Baskeťáci

17.5.2016

18:00 – 20:00

Blaník – Orlice

18.5.2016

18:00 – 20:00

Dobelice – KOSTR

19.5.2016

18:00 – 20:00

Lmka – Orel

23.5.2016

17:00 – 19:00

Město MK – LMka

23.5.2016

19:00 – 21:00

Mexiko – Dobelice

24.5.2016

18:00 – 20:00

Orlice – Rejpal

25.5.2016

18:00 – 20:00

OSP – Pijonýrky

26.5.2016

18:00 – 20:00

Blaník – Baskeťáci

30.5.2016

17:00 – 19:00

Orel – Město MK

30.5.2016

19:00 – 21:00

Baskeťáci – OSP

31.5.2016

18:00 – 20:00

Pijonýrky – Orlice

1.6.2016

17:00 – 19:00

KOSTR – Mexiko

1.6.2016

19:00 – 21:00

Rejpal – Blaník

2.6.2016

18:00 – 20:00

Dobelice – Orel

6.6.2016

18:00 – 20:00

Pijonýrky – Rejpal

7.6.2016

18:00 – 20:00

Orlice – OSP

8.6.2016

17:00 – 19:00

Město MK – Dobelice

8.6.2016

19:00 – 21:00

LMka – KOSTR

9.6.2016

18:00 – 20:00

Orel – Mexiko

13.6.2016

17:00 – 19:00

KOSTR – Město MK

14.6.2016

18:00 – 20:00

Baskeťáci – Rejpal

15.6.2016

18:00 – 20:00

OSP – Blaník

16.6.2016

18:00 – 20:00

Mexiko – LMka

 

20.6.2016

18:00 – 20:00

A1 : B4

21.6.2016

18:00 – 20:00

A2 : B3

22.6.2016

18:00 – 20:00

A3 : B2

23.6.2016

18:00 – 20:00

A4 : B1

 

27.6.2016

18:00 – 20:00

A1-B4 : A3-B2

28.6.2016

18:00 – 20:00

A2-B3 : A4-B1

 

29.6.2016

18:00 – 20:00

O 3. místo

30.6.2016

18:00 – 20:00

FINÁLE

 

 

 

2. ročník Memoriálu Miloše Dvořáka

Kdy: 19.3. – 27.3.2016

Disciplína: 100 HS

Výsedky:

JMÉNO

1 DRÁHA

2 DRÁHA

CELKEM

1. Franěk Jiří

151+79=230

135+79=214

444

2. Hadraba Mirek

152+61=213

150+81=231

444

3. Nekuda Josef

141+68=209

140+89=229

438

4. Salinka Petr

145+52=197

163+78=241

438

5. Lesonický Rudolf

142+62=204

142+89=231

435

6. Čech Marek

153+78=231

136+63=199

430

7. Turek Tomáš

155+78=233

142+53=195

428

8. Dvořák Miloš

140+70=210

151+63=214

424

9. Procházka Martin

134+79=213

133+68=201

414

10. Konečný Aleš

146+54=200

140+71=211

411

11. Maša Oldřich

139+63=202

133+72=205

407

12. Baše Martin

154+53=207

142+53=195

402

13. Strnad Lukáš

134+51=185

151+63=214

399

14. Zelníček Jaromír

141+53=194

147+54=201

395

15. Doležal

137+59=196

149+45=194

390

16. Němec Libor

130+43=173

147+69=216

389

17. Bušo Roman

141+62=203

135+50=185

388

18. Konrad Luboš

147+45=192

141+50=191

383

19. Zrucký Josef

135+69=204

124+54=178

382

20. Večeřa Tomáš

140+51=191

141+50=191

382

21. Kolář Josef

146+36=182

130+51=181

363

22. Růžička

129+51=180

129+52=181

361

23. Ferik Lukáš

119+60=179

126+53=179

358

24. Maďar

122+56=178

135+44=179

357

25. Bočan Marian

142+36=178

124+53=177

355

26. Šustr Jan

132+43=175

135+44=179

354

27. Kolář Petr

135+44=179

130+44=174

353

28. Smejkal Jiří

132+36=168

142+42=184

352

29. Hayn Arnošt

139+35=174

133+43=176

350

30. Mičkal Martin

146+44=190

121+36=157

347

31. Pavliš František

116+43=159

152+34=186

345

32. Horák František

134+44=178

134+27=161

339

33. Baše Jaromír

111+52=163

139+36=175

338

34. Novotný Petr

131+42=173

122+36=158

331

35. Vančura Jan

122+48=170

108+52=160

330

36. Šmarda Pavel

121+43=164

125+30=155

319

37. Koala

128+35=163

112+42=154

317

38. Storač Vlastimil

119+40=159

113+44=157

316

39. Podešť Ctirad

120+26=146

133+35=168

314

40. Knotek Tomáš

119+34=153

131+26=157

310

41. Mach Jiří

105+35=140

120+40=160

300

42. Veselý Milan

96+47=143

108+39=147

290

43. Blahetek Martin

106+35=141

118+25=143

284

44. Kašpar Josef

96+35=131

117+24=141

272

45. Varaja Jakub

113+47=160

83+25=108

268

46. Varaja Karel

89+17=106

101+35=136

242

47. Dvořák Karel

76+9=85

60+21=81

166

ŽENY:

JMÉNO

1 DRÁHA

2 DRÁHA

CELKEM

1. Dvořáková Naděžda

152+59=211

147+53=200

411

2. Strnadová Petra

136+62=198

147+63=210

408

3. Konradová Jana

157+44=201

147+60=207

408

4. Klíčníková Jaroslava

155+62=217

123+54=177

394

5. Spourová Lenka

140+63=203

138+45=183

386

6. Horáková Renata

133+60=193

144+44=188

381

7. Mašová Pavla

141+53=194

140+45=185

379

8. Kašpárková Ludmila

114+62=176

131+68=199

375

9. Kolářová Míša

127+45=172

108+60=168

340

10. Veselá Adéla

128+35=163

95+27=122

285

11. Hladíková Renata

102+38=140

116+25=141

281

12. Ondráčková Jana

102+33=135

95+17=112

247

13. Jonášová Tereza

81+8=89

88+17=105

194

14. Kleppová Lucie

82+25=107

69+16=85

192

15. Dvořáčková Berenike

54+26=80

76+16=92

172

O pohár starosty města Moravský Krumlov

Datum konání: 1. 6. 2015 – 7. 6. 2015

Disciplína: 4x 60HS

Výsledky:

1. Dobelice 950

2. Sokolíci 936

3. LLMM 925

4. Pionýrky 920

5. Růžek 885

6. KOSTR 883

7. Blaník 880

8. KOVO 756

9. 4M 742

10. Mexiko 722

11. ZŠ Ivančická 658

Vyhlášení výsledků a předání cen bude zároveň s vyhlášením jarního kola ligy (termín ještě není stanoven)

VELIKONOČNÍ TURNAJ

Disciplína: 60HS

JMÉNO 1 DRÁHA 2 DRÁHA CELKEM
1. Coufal David 89+34=123 88+44=132 255
2. Kremláček Eduard 84+43=127 81+45=126 253
3. Kolář Luděk 86+33=119 93+39=132 251
Vognar Jiří 87+36=123 77+35=112 235
Nekuda Josef 81+40=121 77+35=112 233
Makovický Michal 81+34=115 82+32=114 229
Zelníček Jaromír 72+34=106 86+34=120 226
Hadraba Mirek 81+33=114 76+35=111 225
Podešť Ctirad 81+35=116 74+33=107 223
Havlíček Libor 82+26=108 84+26=110 218
Smejkal ml. 67+45=112 73+26=99 211
Trojan Dušan 67+18=85 86+26=112 197
Smejkal st. 68+34=102 77+17=94 196
Makovická Markéta 67+34=101 68+26=94 195
Bartonková Lenka 72+33=105 63+24=87 192
Ziegler Bořivoj 66+16=82 66+35=101 183

 

 

Memoriál Miloše Dvořáka

Od 9.3. – 15.3.2015

Disciplína: 100HS (1dráha 25+25)

JMÉNO

1 DRÁHA

2 DRÁHA

CELKEM

1. Nekuda Josef 152+61=213 161+71=232

445

2. Buršík Tomáš 156+70=226 150+61=211

437

3. Strnad Lukáš 140+80=220 148+60=208

428

4. Konrad Luboš 143+68=211 138+77=215

426

Dujka Petr 150+54=204 156+62=218

422

Svěrák Milan 142+62=204 147+70=217

421

Mošať Jaroslav 148+70=218 150+50=200

418

Procházka Martin 141+72=213 142+61=203

416

Lesonický Rudolf 143+54=197 154+61=215

412

Hadraba Mirek 139+70=209 144+56=200

409

Zbíral Oldřich 159+61=220 142+45=187

407

Heikenwalder Marek 144+54=198 148+61=209

407

Čepera Vít 142+63=205 147+54=201

406

Kolář Luděk 143+60=203 141+61=202

405

Vrška Radek st. 134+58=192 148+61=209

401

Rychnovský Boris 134+54=188 138+71=209

397

Baše Martin 138+53=191 154+51=205

396

Doležal Zdenek 144+62=206 137+52=189

395

Nemrava Mirek 157+63=220 138+36=174

394

Turek Tomáš 149+54=203 143+48=191

394

Maša Oldřich 137+54=191 152+50=202

393

Šoltés Josef 130+62=192 146+53=199

391

Salinka Petr 147+52=199 132+60=192

391

Krejčí Ondra 148+43=191 128+71=199

390

Šustr Jan 143+61=204 133+45=178

382

Janda Milan 147+45=192 137+53=190

382

Němec Libor 147+36=183 138+61=199

382

Rychnovský Tomáš 142+62=204 134+43=177

381

Valeš Oldřich 138+52=190 127+62=189

379

Brázda Jaroslav 124+43=167 143+69=212

379

Večeřa Tomáš 140+51=191 140+45=185

376

Hayn Arnošt 128+45=173 130+60=190

363

Baše 134+61=195 122+44=166

361

Tůma Libor 138+35=173 133+54=187

360

Krejčí Petr 134+34=168 139+53=192

360

Vrška Radek ml. 121+50=171 111+71=182

353

Vaňura Jiří 131+43=174 133+44=177

351

Červený Pavel 116+51=167 137+43=180

347

Zelníček Jaromír 115+45=160 125+61=186

346

Čupr Stanislav 104+44=148 129+60=189

337

Zrucký Josef 125+36=161 135+33=168

329

Pavliš František 112+53=165 110+52=162

327

Jonáš Antonín 125+27=152 122+45=167

319

Vít Jiří 109+30=139 120+54=174

313

Novotný Petr 114+27=141 127+44=171

312

Souček Luboš 113+34=147 104+52=156

303

Novotný Josef 112+25=137 110+49=159

296

Procházka Antonín 102+27=129 113+35=148

277

Storač Vlastimil 102+32=134 100+34=134

268

Ukrop Jiří 109+42=151 84+26=110

261

Veselý Milan 101+25=126 101+23=134

260

Kolář Josef 117+26=143 103+8=111

254

Varaja Jakub 74+40=114 83+31=114

228

Varaja Karel 86+17=103 86+34=120

223

Varaja Jan 61+26=87 94+34=128

215

Dvořák Karel 81+8=89 61+17=78

167

 

JMÉNO

1 DRÁHA

2 DRÁHA

CELKEM

1. Mašová Pavla 128+62=190 161+69=230

420

2. Spourová Lenka 143+53=196 131+68=199

395

3. Hložková Milena 122+70=192 129+72=201

393

4. Klíčníková Jaroslava 143+63=206 131+54=185 391
Nečasová Jana 141+50=191 140+60=200

391

Dvořáková Naďa 135+45=180 142+62=204

384

Čermáková Silvie 130+61=191 121+62=183

374

Varmužová Oldřiška 136+52=188 125+52=177

365

Konradová Jana 135+43=178 128+52=180

358

Jahodová Ivana 120+35=155 136+51=187

342

Ukropová Jana 111+45=156 128+53=181

337

Průšová Pavla 118+62=180 116+34=150

330

Večeřová Kateřina 107+53=160 117+37=154

314

Mošaťová Tereza 116+26=142 96+53=149

291

Hladíková Renata 103+43=146 114+27=141

287

Veselá Adéla 93+25=118 102+31=133

251

Klepová Lucie 81+44=125 93+26=119

244

Jonášová 93+26=119 81+20=101

220

Přikrylová Eva 58+26=84 47+26=73

157